راهنمای خرید اتو - دلتا کالا

راهنمای خرید اتو

  • ۴ مرداد ۱۳۹۵ ۰۴:۰۶:۲۸ ب.ظ

راهنمای خرید اتو

در گذشته از اتوهای ذغالی استفاده می شد که به دلیل تولید گاز سمی و همچنین رشد تکنولوژی این اتوها کنار گذاشته شدند و جای آنها را انواع برقی اتو گرفت. استفاده از اتو نه تنها برای از بین بردن چین وچروک لباس ها، بلکه برای بهداشت نیز موثر است چرا که حرارت بالای اتو باعث از بین رفتن باکتری های موجود در لباس می شود.مقاله زیر شامل نکات بسیار خوبی برای خرید اتو می باشد.
انواع اتو

بطور کلی 5 مدل اتو داریم :
1-    اتوی خشک یا معمولی

اتوی خشک یا معمولی برای ولتاژ برق 220 ولت و توان 1100 وات طراحی شده اند. کف این اتوها از استیل ساخته شده است و دارای درجه حرارت 85 تا 210 درجه سانتی‌گراد است .وزن اتوی خشک تقریبا 2.7 کیلوگرم است.
اتوی خشک برای پارچه‌های غیر پشمی مناسب‌تر است. این نوع اتو در مدل‌ها و طرح‌های مختلف به بازار عرضه می‌شود. از مزایای اتوی خشک ساختمان ساده‌تر، قیمت ارزان، تعمیر و بکارگیری راحت‌تر آن است.

ادامه راهنمای خرید اتو

*****************************************************************

راهنمای خرید اتوپرس

" مدتها بود که برای شستشو و اتوی برخی لباسها مجبور بودم به خشکشویی مراجعه کنم و هزینه ی نسبتا زیادی پرداخت کنم، اما از زمانی که اتوپرس خریدم آن لباسها را به راحتی و بدون مراجعه به خشکشویی اتو می کنم ... "
این جمله بخشی از کامنت یک خانم برای راهنمایی سایر کاربران در مورد چرایی خرید اتوپرس است و از مزایایی اتوپرس صحبت کرده است و اینکه چرا بهتر است اتوپرس بخریم. اتوپرس ها امروزه داراي ويژگي هاي بيشماري هستند كه موجب مي شود كيفيت كارآنها تا حد كار يك خشكشويي بالا برود. با وجود اينكه در حال حاضر تقريبا در هر خانه اي اتو بخار وجود دارد، ولي تهيه يك اتوپرس تجربه ي متفاوتي را بوجود مي آورد كه تهيه آن را منطقي مي كند.
اتوپرس چگونه کار می کند؟
خبر خوب در مورد اتوپرس این است که استفاده از آن کار ساده ای است! تنها کافی است که لباس یا پارچه را بین دو صفحه اتو قرار داده و اتو کرن را آغاز کنید. شلوار و پیراهن به احتمال زیاد جز آسانترین مواردی هستند که می توان از اتوپرس در مورد آنها استفاده کرد. گفته می شود که بلوز خانم ها با توجه به بافت نازک آنها جز مواردی است که اتو کردن آن توسط اتوپرس می تواند با مشکل مواجه شرگ در دسترس اتوپرس که گاهی تا 10 برابر بزرگتر از اتو بخار عادی است، به شما امکان استفاده سریع زیادی در وقت شما می شود.

ادامه راهنمای خرید اتوپرس

 

طراحی و اجرا: فروشگاه ساز سبدخرید